Select your Top Menu from wp menus

Co niesie nam przyszłość ?

Rosja kontra Ukraina

W wyniku niedogadania się Rosji i Ukrainy ( plus mieszanie się państw trzecich – nazwijmy je „poważne” ), od prawie miesiąca za naszą wschodnią granicą trwa letnia zadyma w środku zimy.

Skutkiem czego napływają do nas uchodźcy wojenni i nie tylko ( opaleni słońcem inżynierowie i lekarze ) przez co diametralnie zmienia się nam polityka „miłościwie nam panujących” w stosunku do rdzennych mieszkańców.

Dlaczego po przez przekaz mediów bijących pianę na konflikcie zapominamy o nas samych , oddając swoją ostatnią koszulę ?

O ile nie jestem przeciwny pomocy potrzebującym, tam na miejscu, w miarę możliwości powinniśmy to zrobić, wysyłając leki, ubranie czy żywność, oraz zaoferować pomóc w negocjacjach pokojowych, o tyle mówiąc delikatnie zadziwiają mnie posunięcia wiejskiego koryta władzy po przez działania które mogą odbić się nam czkawką w najbliższej przyszłości.

Co może nieść nam owa przyszłość, hmm, nie jestem jasnowidzem, nie mam jasnych przeczuć, a te które kiełkują gdzieś w trzewiach systemu kontroli nie są do publikacji na stronie klanu.

Informacje na to co może spotkać POLSKĘ, przedstawia ostatnio Krzysztof Jackowski na swoim kanale YouTube, robiąc wizję on-line.

Zachęcam Szanownych graczy o otwartych umysłach do zapoznania się z nimi i wyciągnięciu własnych wniosków do tego co może nieść nam najbliższa przyszłość.

About The Author

Related posts

1 Komentarz

Dodaj odpowiedź