Shoutbox

593 thoughts on “Shoutbox

     1. Zielo nie mamraj ! dla chcacego nic trudnego .
      Z Twoja zona gram prawie codziennie , loi mi dupsko konkretnie ..
      😀 jest milo i milo

      W wieczor wyborczy gramy ! jestm na ts3 . Nie spac !

     2. Możemy spotkać się na TS , zawsze jest miło porozmawiać i omówić aktualną sytuację , ogólnie to @#$%^&* ciszę wyborczą która nie jest zgodna z konstytucją !

 1. Wypowiedzenie umowy użytkowania
  Dnia 20.08.2019 Gameforge wyłącza serwery S.K.I.L.L.

  Drodzy Żołnierze!
  Mamy dla Was niestety smutne wieści: umowa między producentem Dragonfly a naszą firmą, wydawcą Gameforge, nie zostanie przedłużona. Dlatego dnia 20.08.2019 wyłączymy należące do Gameforge serwery S.K.I.L.L. – wraz z ich odłączeniem nie będzie już można grać w grę.
  Jesteśmy zatem zmuszeni do wypowiedzenia umowy użytkowania wraz z dniem 20.08.2019, co też czynimy niniejszym ogłoszeniem.
  Już dzisiaj wyłączamy usługi płatności, a w grze nie będzie już możliwości zakupu waluty premium. Jednak do ostatecznego odłączenia będziecie mogli nabywać przedmioty w sklepie za pomocą waluty premium.
  Chcemy serdecznie podziękować wszystkim graczom, którzy należeli do społeczności S.K.I.L.L. w przeciągu ostatnich 6 lat. Był to dla nas wielki zaszczyt, walczyć ramię w ramię z tak zacnymi żołnierzami! Na przyszłość życzymy Wam wszystkiego co najlepsze!
  Wasz zespół S.K.I.L.L.

 2. Witam serdecznie, nie sądziłem, że ten klan jeszcze istnieje. Pamiętacie nick w Far Cry Rec0n? 😀 Pamietam, jak myślałem jak nazwać ten klan, na początku pomysł był związany z rar. Padło na zip i dodałem 4, powstało zip4 🙂 Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie BigSteve rzucił mi się w oczy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.