Usuwajcie Flasha z waszych komputerów !

Home Forums INNE OFF-TOPIC Usuwajcie Flasha z waszych komputerów !

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #893
  BigSteve
  Moderator

  Zachęcam do przeczytania tekstu i zapoznanie się z linkami w nim zamieszczonymi , pozwolą one zobaczyć do czego zmierza „praworządna swołocz” z tak zwanej stolicy, działająca na zlecenie”starszych i mądrzejszych”

  http://www.monitor-polski.pl/usuwajcie-flasha-z-waszych-komputerow/

  #894
  zielony
  Keymaster

  Bigu już usuwam (ale mam problem bo moja komórka to antyk )jak to zrobić gdy brak wszystkiego : jak to ktoś powiedział (córeczka) ONA MA PRZYCISKI!!!!!! niech się martwią ci co idą z duchem postępu i ślinią palce na swych X-calowych wyświetlaczach które co niektórym służą jako chorągiewki na wiatr …

  #895
  BigSteve
  Moderator

  Wbrew pozorom temat jest cięższego kalibru.

  To że masz komórkę z ery kamienia łupanego ( powiedzmy Nokia 2110 ) to jednak nie znaczy że problemu brak – swołocz zapisuje nasze sms-y, rozmowy, lokacje do przekaźników – totalna inwigilacja w imię tak zwanego bezpieczeństwa narodowego. To przegięcie pały gorsze niż u na-prutego narkotykami zomowca ze stanu wojennego – temu jeszcze można było czasami wpierdolić na zadymie, z tymi „nowymi” sprawa wygląda ciut inaczej.

  Technika lezie do góry i daje to im pole do popisu, wystarczy że będziesz niewygodny dla systemu, a ten już zadba o to by uprzyjemnić ci życie i o tym trzeba pamiętać, nie wolno lekceważyć przeciwnika !

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.