Tomb Raider

Home Forums GAMING Inne gry Tomb Raider

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    BigSteve
    Moderator

Najnowsza przygoda z Lara Croft jest o tyle wciągająca o ile dobija Quick time event – tu przytoczę definicję tej zarazy za Wikipedia.

„Quick time event (QTE) – element niektórych gier komputerowych, będący formą interaktywnego przerywnika filmowego, podczas którego gracz ma za zadanie nacisnąć klawisz odpowiadający pojawiającej się na ekranie ikonie. Niepowodzenie skutkuje przegraną gry lub koniecznością powtórzenia sekwencji od początku. Zabieg ten ma na celu dać graczowi poczucie kontroli nad przebiegiem przerywnika”

Moje osłabione oczy skutkowały ciągłą porażką w tych momentach gdy na pierwszy plan w grze chodziło QTE.

Jednak gdy udało się uporać z tym znienawidzonym ustrojstwem samemu lub z drobną pomocą Waści Piolee, gra znów nabierała miodności.

Odkrywanie zagadek, wykonywanie misji, zdobywanie nowych punktów umiejętności i modernizacje broni czynią tę grę naprawdę bardzo dobrą zabawą na długie ( jak dla mnie ) godziny.

Dużym plusem jest możliwość rozgrywek w trybie multiplayer, która to podnosi ocenę gry o dwa oczka w górę.

Dokładniejszy opis wspomnianej tu gry, znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15957

plus małe wideo jakie znalazłem w przepastnych otchłaniach YouTube

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.