Telefon za 1 zł

Home Forums INNE OFF-TOPIC Telefon za 1 zł

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    BigSteve
    Moderator

Ci z nas, którzy maja w swoich mieszkaniach szczekaczki RTV ( piszący te słowa takiego medium w domu nie ma ) nie raz natknęli się na reklamy czołowych usługodawców telefonii komórkowej , w których to obiecywano nam najnowsze modele za przysłowiową 1 zł.

Dany model za 1 zł będziemy spłacać doładowując numer z kart zdrapek, lub płacąc tak zwany abonament !

Jedno i drugie – jak dla mnie – to uwiązanie się na pasku – czyż nie lepiej mieć gorszy model na przysłowiowego prepaida i olać wszelakie zobowiązania do jakiego jesteśmy namawiani ? Wyjdzie to o wiele taniej dla naszego budżetu domowego.

Nie dalej niż wczoraj wybrałem się do pewnego sklepu z używanymi rzeczami (z zachodu Europy) i z ciekawości rozglądałem się za „ofertą” za 1 zł ( w tym dniu tygodnia to ponoć norma na większość wyłożonego tego dnia towaru )

Mój wzrok przykuła stara jak 3 RP komórka NOKIA – patrzę na cenę ? 1 zł !

Dokupiłem jeszcze okablowanie USB ( pasuje jak ulał do starego BENQ – apartat 10 MP ) , odtwarzacz DVD ( mający dodatkowe wejście USB oraz SD ) , klucz do imbusów ( w sumie zaszalałem wydając łącznie 15 zł )

Po przyjściu do domu sprawdziłem komórkę , jak przypuszczałem była bez baterii, ale to nie problem ( jakiś czas temu znalazłem na chodniku przed blokiem starą rozwaloną NOKIĘ która miała dobrą baterię – ona to pozwoliła ożywić telefon za 1 zł.

Sprawdziłem wybieranie, klawisze choć wytarte działają, mikrofon i głośnik ( a co najważniejsze wyświetlacz ) sprawne.

Tak więc olewając oferty głównych graczy telefonii komórkowej, mam swój pierwszy telefon za naprawdę 1 zł. Cóż z tego że stary, poniszczony, ważne że działa ! i jeżeli działać będzie dalej, wymienię obudowę wraz z klawiszami , przez co aparat odzyska dawną świetność !

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.