Tajemnicze obiekty . . .

Home Forums INNE OFF-TOPIC Tajemnicze obiekty . . .

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #998
  BigSteve
  Moderator

  Dziś dostałem e-mailem ciekawą informację od znajomego Rosjanina – dotyczy ona tajemniczych obiektów przelatujących blisko naszej rodzimej gwiazdy – słońca.

  Tekst tej informacji pochodzi ze strony

  http://www.dni.ru/tech/2015/10/8/317164.html

  Около Солнца засняты загадочные объекты

  На фотографиях, сделанных космической обсерваторией SOHO, обнаружены загадочные объекты. Больше всего ученых удивляет тот факт, что они не страдают от высокой температуры вблизи светила.

  В интернете появился ролик, смонтированный из присланных космическим аппаратом SOHO снимков. Эти фотографии Солнца были опубликованы на сайте NASA. Автор видео обращает внимание на загадочные летающие объекты, попавшие в кадр. В результате в Сети разгорелась дискуссия о том, что это может быть.

  По мнению ученых, это кометы, которые часто попадают на камеру, но исследователи обратили внимание на то, что объекты не реагируют на высокую температуру. Астрономы уверены, что при таком близком расстоянии от Солнца у кометы был бы гигантский раскаленный хвост, однако его нет.

  Стоит отметить, что SOHO является совместным проектом американского агентства NASA и европейского космического агентства EKA. Аппарат для наблюдения за Солнцем был запущен в декабре 1995 года, через полгода достиг орбиты и приступил к работе. С тех пор он обнаружил свыше двух тысяч комет. Большинство открытий было сделано астрономами-любителями, изучающими присланные снимки.

  W luźnym tłumaczeniu przez google translator wychodzi następujący tekst

  O Słońca sfotografowany tajemnicze obiekty

  Fotografie kosmiczne obserwatorium SOHO wzięte, znaleźć tajemnicze obiekty. Większość naukowców jest zaskoczony faktem, że nie cierpią z powodu wysokich temperatur w pobliżu Słońca.

  Teledysk pojawił się w Internecie, wyslane zamontowany z obrazów kosmicznych SOHO. Te zdjęcia słońca zostały opublikowane na stronie internetowej NASA. Autor filmu zwraca uwagę na tajemniczych obiektów latających uchwycone w kadrze. W rezultacie, w internecie jest zapalenie debatę na temat tego, co to może być.

  Według naukowców, kometa, które są często złowionych w aparacie, ale naukowcy zauważyli, że obiekty nie reagują na ciepło. Astronomowie uważają, że w tak niewielkiej odległości od Słońca, kometa była olbrzymia świecące ogon, ale to nie jest.

  Warto zauważyć, że SOHO jest wspólnym projektem amerykańskiej NASA, agencji i Europejskiej Agencji Kosmicznej, EKA. Urządzenie do monitorowania Sun została uruchomiona w grudniu 1995 roku, sześć miesięcy osiągnęły orbitę i rozpoczął pracę. Od tamtej pory odkryto ponad dwa tysiące komet. Większość odkryć zostały wykonane przez astronomów amatorów studiujących obrazy przesłane.

  Czy to komety, czy też coś zupełnie sztucznego ( teoria spiskowa się kłania ) nie od dziś można znaleźć informację że w naszym układzie planetarnym dochodzi do ciekawych obserwacji które to ciężko jest racjonalnie wytłumaczyć.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #1000
  jarekpl
  Keymaster

  Bigu ten zagatkowy obiekt to Hung II Gong !

  Dzięki świetnie zaplanowanej i przeprowadzonej misji przez władze północnokoreańskie, 17-letniemu astronaucie o dźwięcznym imieniu Hung II Gong, udało wylądować się na powierzchni Słońca.

  Tym samym Korea Północna wstąpiła do elitarnego klubu zdobywców kosmosu i na zawsze odmieniła oblicze naszego świata. Oczywiście cała akcja odbyła się w pod osłoną nocy, gdyż nawet wielki wódz ma świadomość, że w dzień jest tam po prostu za gorąco.

  Jakby tego było mało, misja zdobycia naszej dziennej gwiazdy była transmitowana na żywo, a dzielny astronauta przywiózł Kim Dzong Unowi prezent w postaci jeszcze ciepłej plazmy, która pochodziła prosto z jednej z protuberancji.

  Jeśli myślicie, że to żart, to zapewniam Was, iż takie rewelacje podała w telewizji państwowa agencja prasowa tego komunistycznego kraju. Czy Kim jest w stanie jeszcze nas czymś zadziwić? Niestety, obawiam się, że tak 😉

  #1001
  BigSteve
  Moderator

  W tym państwie o którym wspominasz wszystko jest możliwe 🙂 Mam jednak nadzieję że kiedyś tą swołocz odsuną od władzy i zakopią głęboko pod ziemią by tam rozpadła się w proch zapomnienia.

  Co się zaś tyczy naszego układu słonecznego i okolic to tak naprawdę – przepraszam za słownictwo – gówno wiemy.

  Media gównianego ścieku podają tylko to co nierządna swołocz i pozwoli – myślisz że co by się stało gdyby NASA ogłosiła że jej łaziki znalazły artefakty na Marsie – owe artefakty powiedzmy potwierdzają że czerwona planeta była zamieszkana ?

  Wyobraź teraz sobie jak wszystko co znamy i o czym wmawiano nam w szkołach idzie się paść na zieloną trawkę – nie mylić z jontem 🙂

  Więc dlatego to co uwiecznią satelity obserwacyjne będzie tak interpretowane by ściemę ciągnąć dalej.

  #1002
  BigSteve
  Moderator

  i tak jeszcze na zakończenie – tylko ignorant będzie twierdził że jesteśmy samotni we wszechświecie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.