Rusza przeszkolenie wojskowe w MON.

Home Forums INNE Rozrywka Rusza przeszkolenie wojskowe w MON.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #605
  jarekpl
  Keymaster

  Rusza przeszkolenie wojskowe w MON. Każdy chętny otrzyma kopię dowolnej części Battlefielda

  Odpowiedź na wojnę hybrydową na wschodzie wymaga też hybrydowych rozwiązań – przekonuje resort obrony startując z nietypową akcją aktywizacji młodych Polaków.

  – Każdy chętny w ramach przeszkolenia wojskowego otrzyma kopię dowolnej części Battlefielda, żeby poznać realia współczesnego pola walki – dowiadujemy się w MON.

  Resort chce w ten sposób przeszkolić do 100 tys. Polaków. Wojskowi nie pozostawiają jednak złudzeń – to nie będzie zabawa.

  – Kopie Battlefield MON Edition będą działać tylko na ministerialnych serwerach nie bez powodu – słyszymy od naszego informatora. Dowódcami drużyn będą instruktorzy wojskowi, którzy nie będą tolerować niesubordynacji. – Koniec z oblepianiem jeepów C4 i taranowaniem transporterów. Każdy taki wyskok skończy się banem.

  Z informacji ASZdziennika wynika, że szkolenia zaplanowane są na 30 dni. W tym czasie pracodawcy będą zobowiązani do udzielenia rekrutowi płatnego urlopu. Zakwaterowaniem – rekruci muszą zostawić rodziny – zajmie się już armia.

  – Lekko nie będzie – słyszymy w MON. – Ale po powrocie każdy będzie mógł się pochwalić wynikami K/D [stosunek zabitych przeciwników do zgonów gracza – red.] na poziomie NATO, czyli 40:1.

  (http://aszdziennik.pl)

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.