RAGE

Home Forums GAMING Inne gry RAGE

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #502
  BigSteve
  Moderator

  Nadciąga noc komety, ognistych meteorów deszcz, nie dowiesz się z gazety kto przeżyje swoją śmierć.

  Te słowa wyciągnięte z piosenki zespołu Budka Suflera – Noc Komety są najlepszym zwiastunem do gry RAGE.

  Jak można się domyślać z wyświetlanego INTRO przed samą grą, w kierunku ziemi pędzi olbrzymia skała kosmicznego gruzu z zamiarem dokonania resetu cywilizacji.

  Jajogłowi znaleźli sposób na przetrwanie, budują oni potężne Arki, które mają na swoich pokładach zahibernowanych wybrańców, którzy to będą zaczynem odnowy na zdewastowanej ziemi.

  Arki zakopują się głęboko pod ziemią, tam mając przeczekać najgorsze chwile w ciągu istnienia planety i jej mieszkańców.

  Jak znamy życie, przeważnie coś pójdzie nie tak jak byśmy chcieli, po ponad 100 latach jesteśmy zbudzeni przez dogorywający system zabezpieczeń.

  Wychodząc z hibernatora widzimy skalę zniszczeń naszej arki i szkielety martwych współtowarzyszy.

  Po odsłuchaniu nagranej informacji wychodzimy na zewnątrz i naszym oczom ukazuje się świat jutra, świat który nastał po upadku meteoru.

  Teraz zaczyna się proza życia, ktoś ratuje nas z rąk krwiożerczych bandytów kanibali, później my pomagamy naszemu wybawcy, zdobywamy doświadczenie i wykonujemy misje.

  Czy warto zagrać w RAGE ? TAK ! Ta gra ma w sobie to coś i wciąga jak cholera, choć jak zwykle przyznam się bez bicia na komendzie miejskiej, są miejsca gdzie kapituluję i proszę o pomoc kogoś z bandy podwórkowej.

  W grze trzeba pamiętać o jednym, zbieramy wszelakie melo i mniej wartościowe dla nas przedmioty sprzedajemy, a za kasę amunicja i ulepszamy bryczkę, bo per pedes między lokacjami raczej się w tym świecie nie chodzi.

  Smród palonych opon i gwizd dopalacza, to powinni widzieć ci, którzy chcą nas dopaść na bezdrożach.

  http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10187

  Powyższy link do alternatywnego opisu, a tak na zakończenie, dużym plusem tej gry jest coś na wzór multiplayera i kooperacji, ale nie w głównym wątku, tylko rozwinięcie pobocznych misji.

  • This topic was modified 5 years, 8 months ago by BigSteve.
  • This topic was modified 5 years, 8 months ago by BigSteve. Reason: poprawki
  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #511
  jarekpl
  Keymaster

  prawie cztery dyszki na allegro ( steam – automat )

  #514
  BigSteve
  Moderator

  Czym są te 40 dyszki w porównaniu do kosztów każdej kampanii atlantyckiej w której uzbrojenia torped w odpowiednie zapalniki mogą lokalny kapitanat doprowadzić do bankructwa!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.