Podanie Far Cry

Shoutbox Forums SPOŁECZNOŚĆ Rekturacja Podanie Far Cry

This topic contains 10 replies, has 4 voices, and was last updated by  BigSteve 3 years, 9 months ago.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

Negatyw
    Participant

Witam jestem Pozytywny Negatyw (Dominik).
    Mam 14 lat, w FC gram już 4,5 lat. Była to moja pierwsza gra akcji/strzelanina. (Czyt. 1 gra akcji CD)
    Kiedyś byłem w tym klanie (może ktoś mnie pamięta :)), jako Rekrut, lecz musiałem przerwać z powodów prywatnych które zaszły wtedy w moim życiu, lecz teraz powracam by znów reprezentować wasze progi 🙂
    Pomimo że scena gry FC lekko upadła to nadal jest wielu graczy którzy w to nadal grają, dlatego chciałbym dumnie reprezentować wasz klan w niesamowitej grze która nazywa się Far Cry.

BigSteve
    Moderator

Stary Bigu kuma kim Waści jesteś, cieszy mnie że wśród młodych graczy są jeszcze tacy, dla których FC1 to podstawa.

Zaglądaj na ts-a, grywaj w FC, przypomnij się innym graczom i mam nadzieje że powitamy Cię w naszym uszczuplonym gronie.

zielony
    Keymaster

a ja myślałem że ci przeszło pisanie do wszelakich klanów itp o przyjęcie:)

sigal
    Participant

Jestem za ale będę miał na ciebie oko ,przynajmniej będę miał z kim grać bo Bigu śpi ,albo pije

Negatyw
    Participant

To musisz poczekać bo jadę na 2tyg na mazury, i nie mam kompa ze sobą ;/

BigSteve
    Moderator

Spokojnie ! Wrócisz to pogadamy, a ty Waści Sigal mamrasz na mnie a sam w krzaczorach się wylegujesz 🙂

Negatyw
    Participant

Przepraszam za swoją nie obecność ale, była ona związana z komputerem. Lecz mam już nowy komputer i mogę wrócić do gry na parę dni, gdyż widziałem wpis że gra odchodzi, więc postaram się spędzić te parę dni grając z wami 😉

BigSteve
    Moderator

Ponownie witaj !

Spokojnie gra była, jest i będzie 🙂 w wolnym czasie jak już odrobisz lekcje wbijaj na ts-a i graj . . .

Negatyw
    Participant

Cześć, Witajcie. Ostatnim czasem nie wchodziłem na FC i ts3, gdyż było to spowodowane problemami ze sprzętem i szkołą. Ale już jest ok, więc pozostało mi kupić nowy mikrofon i wracam do gry 🙂

Negatyw
    Participant

Witam, wracam i ożywiam podanie spowrotem. Wszystkie problemy zostały rozwiązane, i jestem gotowy do grania w klasyka, co widać że jestem na ts-ie i serwerze klanowym.

BigSteve
    Moderator

Miło Waści ponownie widzieć w grze Far Cry, przypatrzymy się i za niedługi czas dostaniesz odpowiedź.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.