Need for Speed World – to już koniec ?!

Home Forums GAMING Inne gry Need for Speed World – to już koniec ?!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #828
  BigSteve
  Moderator

  Po ostatniej reinstalacji wykonanej gdzieś około 3 miesięcy temu, dziś postanowiłem ponownie zainstalować ORIGIN i gierkę jaką mam na tym koncie Need for Speed World, jakież było moje zdziwienie gdy w głównym oknie pokazała się niżej „przepisana” informacja – orginał jest pod tym linkiem

  http://world.needforspeed.com/news/article/52453?sourceid=nfsw7009&lang=pl&newsLang=pl&locale=pl_PL

  Wyścig dobiega końca.
  Przez: Sensibwaay | 04-15-2015

  Po pięciu latach na torze wyścigowym Need for Speed World wykona ostatnie okrążenie. Darmowa gra wyścigowa na PC zamknie swoje serwery 14 lipca 2015 roku. Dzisiaj wyłączamy możliwość zakupu punktów SpeedBoost.

  Need for Speed World, wydany w 2010 r., łączył w sobie najlepsze elementy gry wyścigowej i funkcje społecznościowe. Po pięciu latach czujemy jednak, że gra nie wpasowuje się już w wysokie standardy serii Need for Speed. Nowa zawartość była tworzona z myślą o graczach, ale niestety nie jesteśmy w stanie dotrzymać tempa szybko rozwijającej się serii. Zmiany, które musielibyśmy wprowadzić do gry, nie są opłacalne, więc po długich przemyśleniach podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu dalszego tworzenia gry Need for Speed World.

  Gra Need for Speed World będzie dostępna jeszcze przez kilka miesięcy. Gracze posiadający gotówkę z gry powinni ją wykorzystać do 14 lipca. Jednocześnie informujemy, że z dniem dzisiejszym wyłączamy możliwość kupowania punktów SpeedBoost oraz rejestracji nowych kont.

  Wspaniale się z wami jeździło. Chcemy podziękować naszej społeczności za cudowne pięć lat. Jesteśmy wdzięczni za czas, który razem spędziliśmy.

  Zespół Need for Speed World

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.