Nadeszła pora na . . .

Home Forums INNE OFF-TOPIC Nadeszła pora na . . .

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #1549
  BigSteve
  Moderator

  ktoś dośpiewa sobie że na „Smoka Telesfora” , jednak będzie w grubym błędzie, zabawkowe krótkofalówki zaostrzyły tylko apetyt na coś poważniejszego.

  Kapitanat długo wybierał sprzęt będący pomocnym przy wywołaniu na manewry, mając niezbyt duży budżet, wybór padł na BF888S.

  Rozmiar, duży zasięg w terenie zabudowanym oraz cena, to atuty jakie przeważyły – pierwsze testy wypadły pozytywnie, choć jak zwykle jest kilka ale … jednak każdy problem ma jakieś rozwiązanie – dodatkowa antena ( rozmiar ma znaczenie ) i może zapasowy akumulator ( bateria ) rozgonią ten mały niedosyt jaki mimo miodności sprzętu dał się zauważyć.

  Oczywiście trzeba uważać na ujowe przepisy jakie w tym kraju nad zatrutą Wisłą zapodało nam bydło z wiejskiego koryta, prowadzone przez odpowiedniego „gospodarza” prowadzącego.

  Okazuje się że legalnie możemy korzystać tylko z pewnej puli częstotliwości, reszta to już nie dla psa kiełbasa. ( jak broń palna – tej wiejskie bydło boi się jak ognia od 1945 roku, pozwalając mieć legalnie ( bez upierdliwej procedury przyznawania pozwoleni ) broń czarno prochową )

  Jak przystało na ekipę Kapitanatu – pobawimy się tą zabawką, później przyjdzie pora na coś innego . . .

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.