MODS – czyli dodatki do FC

Home Forums GAMING Far Cry MODS – czyli dodatki do FC

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    BigSteve
    Moderator

Większość z nas wie iż poza mapkami w trybie singiel i multi mamy jeszcze coś takiego jak MODS
    Tu instalujemy alternatywne wersje naszej gry.
    Pozwolę sobie przytoczyć tu dwa tytuły jakie od dawna spędzają mi sen z powiek.

Pandemie
    The Delta Sector

Mam to w swojej wersji naszej klanowej gry i mówiąc szczerze do dziś dnia żadnego wątku do końca nie przelazłem, od początku do końca.

Graczy zainteresowanych tematem dodatkowych modów zapraszam na stronę bez-cenzury.thecompany.pl odnośnik Download katalog Z!P4

Znajdziemy tam dodatkowe mapki, mody i patche – do wyboru do koloru.

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    BigSteve
    Moderator

Delta Sector – dodatek do podstawy Far Cry, w którym wcielamy się w rolę komandosa czy też najemnika który ma wykonać misję ponoć w Europie wschodniej.

Tu nie można iść na łatwiznę, nawet na poziomie dla przeczkolaków trzeba mieć oczy dookoła głowy, gdyż komputerowi przeciwnicy są bardziej czujni i lepiej strzelają niż w originale.

„Mod oferuje trzy rozbudowane mapy o wysokim poziomie trudności. Najbardziej imponujące jest to, że autor przerobił większość elementów graficznych. Bujna dżungla ustąpiła miejsca ponurym lasom i deszczowej atmosferze. To jeden z lepszych projektów, które ukazał się do debiutanckiego dzieła ekipy Crytek.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=31547”

Attachments:
    BigSteve
    Moderator

Od kolegi Nattera 1 dostałem link do modu Singularity

http://www.moddb.com/mods/singularity-mod/downloads/singularity-mod-release

Attachments:
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.