Kilka słów przed końcem . . . tego świata . . .

Home Forums GAMING Far Cry Kilka słów przed końcem . . . tego świata . . .

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    BigSteve
    Moderator

Jeden z byłych ZIP-ów napisał do mnie taki oto tekst – Cześć Bigu, czemu się nie odzywasz jak gram? Mam nadzieję, że się nie obraziłeś za to, że mój kolega założył klan podobny do Waszego? Ja nie chcę mieć z zip4 konfliktów bo nawet Was lubię, fajnie mi się z Wami grało – cóż mogę tak na szybko ( z dość dużym opóźnieniem ) odpisać byłemu ZIP-owi

Nie ukrywam że gdy ty oraz twój kolega zawitaliście w nasze progi , mieliśmy nadzieję ( ja oraz Pan AXA ) że sekcja FAR CRY zyska nowych graczy i jakoś pociągniemy ten wózek w dalsze mroczne czasy jakie zebrały się nad naszą grą.

Stało się jak się stać „ponoć musiało” , odeszliście , krzyż Wam na dogę , jednak późniejsze numery to już były strzały poniżej pasa i gdyby nie cholerne dragi medyczne na obniżenie ciśnienia , miałbyś dziś przechlapane u ducha perfidiusza , tak że nawet egzorcyzmy na nic by się zdały.

Far Cry jest grą jaka zjednoczyła mnie z ZIP4 na dobre i na złe , już kilka razy przeżyłem rozpady i fochy i mam w Bogu nadzieję że jakoś jeszcze pociągnę ten tag , nawet jakbym miał być ostatnim na tym łez padole.

Nikt nie wymagał byście mieli skila na 200 % , czy tak trudno to zrozumieć że można grać tylko dla zabawy , a wyniki ? pies je dmuchał . . . liczy się dobra zabawa i zaufanie.

Odeszliście , Wasza wola , tylko bądź człowiekiem a nie zbieraczem skila.

Pozdrawiam „na nowej drodze życia” – BigSteve

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.