Futurenet zamiast Facebooka? – przeduk

Napisano w: OFF-TOPIC
  • BigSteve w: 31 grudnia 2016 at 11:13 #1436

Przedruk ze strony monitor-polski.pl

. . . Jednak jest jeszcze wielka ilość mniej znanych osób – polskich patriotów, które mają swoje konta na Facebooku i wykorzystują tę platformę dla nagłaśniania problemów jakie napotykają. Ich przyszłość też nie wygląda różowo, gdyż po to m.in. jest Facebook by zmonopolizować przekaz informacji, a także z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) sklasyfikować zagrożenie ze strony systemu dla przeciętnych obywateli.
    Nie zachęcam do natychmiastowego likwidowania swoich profilów, nie, ale równolegle powinniście zakładać blogi na WordPressie czy podobne profile jak na FB na Futurenet. Z celem całkowitego zlikwidowania konta na FB, bo kto chce być 24/24h podglądany i podsłuchiwany przez Mossad?

Co można zyskać przenosząc się na Futurenet? Przede wszystkim spokój. Po założeniu konta, wysyłamy swój reflink do swoich fanów na yt i fb i informację o zmianie miejsca kontaktu. Przenosząc w ten sposób swoją widownię, znikają z oczu treści, które fb i yt śledzi i analizuje.
    Dodatkowo platforma ta daje możliwość zarabiania z kilku źródeł, co w Waszym przypadku myślę, że ma znaczenie (informacja techniczna od obsługi portalu Futurenet).

Link do rejestracji: https://lavorq.futurenet.club

BigSteve w: 31 grudnia 2016 at 11:23 #1437

Miałem swoje konto na pejsbooku, jednak poszło ono w kosmos ( sam zlikwidowałem na znak protestu ) po tym jak USRAELSKA swołocz zaczęła banować konta sił patriotycznych.

Teraz jedno konto mam na WordPressie i jedno dopiero startujące na Futurenet , a po pejbooku ? został tylko smród wiadomej nacji jaki pęta się gdzieś między sektorami twardego dysku . . .

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.