Enemy Front

Home Forums GAMING Inne gry Enemy Front

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    BigSteve
    Moderator

Jak to mawiał Bolek, brat Lolka, nie chcę ale muszę pochwalić CD-ACTION NR 07/2016 ( 257 ) za umieszczenie na swoim nośniku gry Enemy Front.

Enemy Front – komputerowa gra first-person shooter wyprodukowana przez polski i brytyjski oddziałał studia CI Games. Gra została wydana 10 czerwca 2014 roku na platformy PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Gra powstała na silniku CryEngine 3 – za WIKIPEDIA

Gra instalowana jest na platformie STEAM z dodatkowymi DLC – w grze mamy akcenty z Powstania Warszawskiego, jak też z innych miejsc podbitej przez Niemców europy.

Więcej informacji o tej grze znajdziecie Państwo pod tym linkiem

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17582

• This topic was modified 4 years, 5 months ago by BigSteve.
    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    jarekpl
    Keymaster

Kolejny pełniak w CD Action z wymaganym i5 ;( .
    WTF , tylko ja zostałem z dwoma jajami ?

BigSteve
    Moderator

Przecież i5 to zbytek łaski – i3 i wszystko w miarę śmiga, w wyżej wymienionej grze musiałem all ustawić na minimum i gra dopiero odżyła

Attachments:
    BigSteve
    Moderator

Właśnie jestem po pierwszym Deathmatch i co mogę powiedzieć CS-owcą którzy uganiają się przy dwóch literkach alfabetu ? Panowie nawet w 1/10 nie umywacie się klimatem do tej gierki jaką jest Enemy Front.

Tutaj wybierając postać, mogę dać jej odpowiednie giwery w ramach danej klasy bez zbędnych wydatków tak jak u Was 🙂 Widząc wroga w szczerbince postępuję zgodnie z Savoir vivre, częstując typa porcja ołowiu 🙂

Attachments:
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.