Drużyna call of duty 4 , skill academy

Napisano w: Rekturacja
  • vERSIX w: 28 marca 2017 at 19:10 #1552

Witam serdecznie wszystkich klanowiczów , a w szczególności zarząd . Sytuacja wygląda następująco : po prawie 3 letniej przerwie od grania w legendarnego coda 4 , wróciliśmy z drużyną walczyć o najwyższe cele online jak i offline . Team którym gramy i który pozwole sobie przedstawić wygląda następująco :
    Bartosz ” vERSIX ” Kubik
    Jakub ” 43ver ” Miszczak
    Robert ” Robi ” Kloiber
    Bartosz ” Banan ” Górski
    Rafał ” woogi ” Garboliński
    Graliśmy razem w 4 przed tą długą przerwą , dołączył sympatyczny i prezentujący naprawdę wysoki poziom gracz o nicku „Banan” . Po przerwie nabralismy pokory , wiary we własne możliwości i trzeba podkreślić że nie jesteśmy sklejką a dobrymi kumplami . Cały czas mamy nadzieję że scena call of duty 4 wróci na dobre . Umarła komunikacja miedzy graczami (program xfire ) . Jednak liga cybergamer i czołowi gracze robią wszystko aby rywalizacja wróciła na dobre tory . Czołowi gracze znani na całym świecie coda4 nadal grają , ba Już za miesiąc odbędzie sie lan o nazwie „outpost2” . My jako team piszemy do was z propozycją a jednocześnie zapytaniem , czy interesuje was drużyna call of duty 4 która się nie rozpadnie po lanie czy też po chwili gry ze sobą . Jesteśmy grupą przyjaciół , obecnie wdrażamy do swojej gry taktyki , naszym atutem jest zdecydowanie zgranie i ogranie w wielu ligach czy też cupach . Jeśli chodzi o nasze wymagania to ciężko powiedzieć , ts3 mamy swój , serwer gry nie jest nam potrzebny na dobrą sprawę . Myślę że wszystko jest do dogadania podczas rozmowy teamspeak bądź telefonicznej ( żaden problem ) , jesteśmy ludźmi i czasami wystarczy pogadać aby znaleźć wspólny język . 4 z nas ma powyżej 20 lat , ja osobiście 21 ( jesteśmy dojrzali i poważnie podchodzący do sprawy ) . Prosze o odpowiedź , mam nadzieję że uda nam się dogadać i każdy będzie zadowlony 😉 . Pozdrawiam , Bartosz Kubik .

zielony w: 31 marca 2017 at 08:28 #1555

Miło nam że jeszcze ktoś pamięta nas:) w tej chwili zarząd zip jest trochę niedostępny zresztą Boor człowiek od cod ‚-a to również (brak kontaktu może się odezwie) więc rozmawiać można z nami na ts > z naszej strony na zień dzisiejszy możemy zaoferować portal zip4 stronę (trochę kulejącą) oraz klanowy ts3.zip4.pl więc zapraszamy wieczorem na ts Pozdrawiam .

vERSIX w: 31 marca 2017 at 23:04 #1564

Jutro stawię się wieczorem na ts aby porozmawiać . Gra dla takiej drużyny jak zip4 była by dla nas napewno czymś ważnym i elementem rozwojowym . Wasz gaming/team/clan istnieje już długo a my szukamy stabilnosci , Myślę że możemy wam pomóc i coś się będzie dziać 😉

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.