CD-ACTION 04/2016 . . . niewypał ?

Home Forums INNE OFF-TOPIC CD-ACTION 04/2016 . . . niewypał ?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #1171
  BigSteve
  Moderator

  Jak co miesiąc moja zaprzyjaźniona kioskarka odłożyła dla mnie CD-ACTOIN, z foliowej okładki całości krzyczał na mnie napis 20 lat w innym wymiarze – ot może być ciekawe. Wysupłałem z portfela te kilka złotych i dokonawszy zakupu olewając paragon, poczłapałem do „swojej kwatery” ( nie mylić z cmentarną ) gdzie płytkę wrzuciłem do napędu.

  Dużym rozczarowaniem ( jak dla mnie ) okazało się zamieszczenie gry LORDS OF THE FALLEN, w dzisiejszym zmilitaryzowanym i zautomatyzowanym świecie cofanie się do epoki duchów, czarów czy tym podobnych klimatów jest chyba małym nieporozumieniem.

  Na ewentualne słowa krytyki odpowiem tak: być może jeszcze nie dojrzałem do takich klimatów mimo że już piaty krzyżyk powoli się zbliża i mam nadzieję że tak zostanie.

  Ogólnie w takim wydaniu powinno się przypomnieć młodszemu pokoleniu wersje demowe gier, jakich w czasach pierwszych CD już trochę było.

  – DUKE NUKE 3D
  – SETTLERS 2
  – ZOMBIE WARS
  – MORDOR
  – CARMAGEDDON 2
  – ARMY MEN

  Wymieniać można w nieskończoność, gdy sięgam pamięcią gier z pełnym 1 levelem czy też treningiem było dużo, więc Panie i Panowie z CD-ACTION zróbcie przy okazji porządny powrót do przeszłości . . .

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.