CD-ACTION 04/2016 . . . niewypał ?

Home Forums INNE OFF-TOPIC CD-ACTION 04/2016 . . . niewypał ?

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    BigSteve
    Moderator

Jak co miesiąc moja zaprzyjaźniona kioskarka odłożyła dla mnie CD-ACTOIN, z foliowej okładki całości krzyczał na mnie napis 20 lat w innym wymiarze – ot może być ciekawe. Wysupłałem z portfela te kilka złotych i dokonawszy zakupu olewając paragon, poczłapałem do „swojej kwatery” ( nie mylić z cmentarną ) gdzie płytkę wrzuciłem do napędu.

Dużym rozczarowaniem ( jak dla mnie ) okazało się zamieszczenie gry LORDS OF THE FALLEN, w dzisiejszym zmilitaryzowanym i zautomatyzowanym świecie cofanie się do epoki duchów, czarów czy tym podobnych klimatów jest chyba małym nieporozumieniem.

Na ewentualne słowa krytyki odpowiem tak: być może jeszcze nie dojrzałem do takich klimatów mimo że już piaty krzyżyk powoli się zbliża i mam nadzieję że tak zostanie.

Ogólnie w takim wydaniu powinno się przypomnieć młodszemu pokoleniu wersje demowe gier, jakich w czasach pierwszych CD już trochę było.

– DUKE NUKE 3D
    – SETTLERS 2
    – ZOMBIE WARS
    – MORDOR
    – CARMAGEDDON 2
    – ARMY MEN

Wymieniać można w nieskończoność, gdy sięgam pamięcią gier z pełnym 1 levelem czy też treningiem było dużo, więc Panie i Panowie z CD-ACTION zróbcie przy okazji porządny powrót do przeszłości . . .

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.