35 lat temu . . .

Home Forums INNE OFF-TOPIC 35 lat temu . . .

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #1404
  BigSteve
  Moderator

  W nocy z 12 na 13 grudnia 1981 władza komunistyczna rękoma gen. W. Jaruzelskiego wprowadziła na terenie całej Polski stan wojenny.

  Czas ten był potrzebny rodzimej bezpiece by ze starej Solidarności stworzyć nową – taką która będzie mogła dogadać się w 1989 ( obrady okrągłego stołu ) z komunistycznym trzonem jaki od 1945 roku osiadł w naszej ojczyźnie.

  Późniejsze lata jasno pokazały kto był kto i jakie cele swoją osobą reprezentował, jak wypłynęła na wierzch przeszłość Lolków, Bolków i Tosi, o której to przeszłości wspomniane persony chciałby zapomnieć, wymazać ją z archiwów bezpieki jak też z pamięci narodu Polskiego.

  Nie wolno nam zapomnieć o ofiarach jacy Polacy złożyli na ołtarzu ojczyzny – dziś patrząc z dystansu lat, wiedzy, owa ofiara poszła na marne, gdyż spadkobiercy tamtego ustroju na najwyższych szczeblach są do dziś dnia bezkarni i nadal kręcą lody już pod inną nazwą, a szary lud uwikłany jest w wojenki, tak by o tych na górze nie miał czasu myśleć, walcząc o przetrwanie z dnia na dzień.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.