Reply To: Dead Island

Home Forums GAMING Inne gry Dead Island Reply To: Dead Island

#557
PapcioChmiell
Keymaster

Za http://twojepc.pl/

Dying Light w wersji kolekcjonerskiej za półtora miliona złotych.

Polski producent wpadł na ciekawą, choć dość kosztowną dla potencjalnego klienta, promocję gry Dying Light na brytyjskim rynku. Techland ujawnił Edycję Kolekcjonerską „My Apocalypse” – unikatową, specjalną edycję wspaniale przyjętej gry stawiającej na akcję i zombie. Dostępna w pre-orderze wyłącznie w sklepie GAME za blisko półtora miliona złotych (250 000 funtów), ta jedyna w swoim rodzaju edycja dostępna jest wyłącznie dla klientów brytyjskich i zawiera 4 kopie gry w Steelbookach do sesji co-op, profesjonalne lekcje parkouru, ekskluzywne gadżety oraz… schron przygotowany na apokalipsę zombie.

Kiedy podczas apokalipsy ważą się Twoje losy, a Twoje życie wisi na włosku, trzeba być odpowiednio przygotowanym. Edycja Kolekcjonerska Dying Light „My Apocalypse” w tym pomoże. Sednem tej jedynej w swoim rodzaju edycji jest ufortyfikowany, przygotowany specjalnie na apokalipsę zombie dom, który zostanie zbudowany na zamówienie przez brytyjską firmę Tiger Logs Cabins. Schron będzie w pełni wyposażony we wszelkie udogodnienia pod kątem normalnego życia, obejmując także dodatkowy taras z punktami widokowymi i tajnym wyjściem, magazyn na broń oraz oczywiście obszar mieszkalny z telewizorem, konsola Xbox One oraz najnowszym systemem nagłaśniającym do grania w Dying Light.

Edycja Kolekcjonerska „My Apocalypse” będzie zawierała także prowadzone przez Ampisound lekcje parkouru koncentrującego się na przetrwaniu w realiach apokalipsy zombie, niestandardowe dodatki i bonusowe perki w grze, które pozwolą Ci zabić nudę, kiedy otaczający Cię świat bezlitośnie pogrąży się w anarchii zombie.

Dying Light – Edycja Kolekcjonerska „My Apocalypse” zawiera:

• „Dying Light Zombie Home” – dom zbudowany przez Tiger Log Cabins według indywidualnego projektu
• Lekcje wykorzystania parkouru do omijania zombie, przeprowadzone przez Ampisound – zespół, który stał za internetowym hitem Dying Light Parkour POV video
• Ustawiony mecz Be the Zombie z developerami, w którym możesz pokazać im, kto tu rządzi
• Zdjęcie Twojej twarzy nałożone na model Nocnego Łowcy w grze
• Noktowizor „Dying Light” + pieluchy dla dorosłych do gry po zmroku
• Wycieczkę do siedziby Techlandu (Wrocław), spotkanie z twórcami gry i poimprezować ze Steve the Zombie Consultant
• 4x edycje gry w Steelbookach z autografami twórców
• 2 x słuchawki Razer Tiamat
• Figura Volatile wielkości człowieka, do odstraszania ludzkich najeźdźców.

Dying Light – Edycja Kolekcjonerska „My Apocalypse” jest dostępna jako pre-order wyłącznie w sklepie GAME od dnia 25 lutego 2015 roku.

http://twojepc.pl/news32482/Dying-Light-w-wersji-kolekcjonerskiej-za-poltora-miliona-zlotych.html