Represje wobec dr Huberta Czerniaka i nie tylko . . .

Newsy Wyróżnione

Każdy z nas kto ma dzieci, wnuki, chciałby aby rosły i rozwijały się zdrowe, by jeżeli Stwórca tego łez padołu pozwoli, doczekamy się statusu pradziadka czy też prababci .

Wszystko pięknie i ładnie, gdy słuchamy mediów głównego ścieku, reklamy i gadające głowy wmawiają nam że nie możemy żyć bez takich czy też owakich substancji chemicznych, zwanych potocznie „lekami i kosmetykami”

Jednak nie wszystko złoto co się świeci, od dłuższego czasu pojawiają się informacje że składniki szczepionek mogą wywoływać skutki uboczne – w żargonie konowałów to nazywa się to NOP – Niepożądany Odczyn Poszczepienny.

NOP to tylko jeden z wielu tematów jakie się  przed nami ukrywa, ba ! idioci z Wiejskiego koryta władzy chcą wprowadzić przymusowe szczepienia i karać kolosalnymi mandatami tych rodziców, którzy mają obawy że składniki „szczepionki” mogą ich pociechy trwale uszkodzić.

O tych tematach ( i nie tylko ) mówił dr Hubert Czerniak, oraz dr Jerzy Jaśkowski, któremu za słowa prawdy Izba Lekarska zawiesiła prawa wykonywania zawodu i teraz ten sam numer chce wywinąć Hubertowi Czarniakowi.

https://www.youtube.com/watch?v=B2h0J-Gz8Ic

Mam nadzieję że prawda przebije się przez fałsz koncernów szczepionkowych – których powiernikiem stał się pierwszy stolec RP – i po mobilizacji doprowadzimy do unieważnienia niesłusznych wyroków , a ci co je wprowadzili w życie, odpokutują to ( choć jak dla piszącego te słowa IL i BF to jedna swołocz – swołocz jaka powinna dostać zapłatę kilkoma gramami ołowiu za zdradę Polski i jej obywateli w zamian za judaszowe srebrniki )

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.