Aktywacja Windows XP i 7

Newsy Wyróżnione

Każdy z nas, kto nie zrobił sobie kopi świeżo zainstalowanego i aktywowanego Windows-a , po kolejnej już entej re-instalce, czy też przeinstalowaniu systemu na nowej maszynie spotkał się z problemem aktywacji produktu u monopolisty M$

W takich przypadkach gdy przez internet wyskakuje błąd połączenia i sprawdzenia „legalności” naszego zakupionego za ciężko zapracowane pieniądze systemu, a nie mamy możliwości zadzwonić ( chociażby brak środków na koncie w komórce ) pozostaje zakombinować jak tu zaradzić z zaistniałym problemem.

Mający w użyciu system Windows XP mogą skorzystać z programiku WPA KILL – który odpalamy w trybie awaryjnym jako administrator ( oczywiście z wyłączonym antywirusem ) i problem mamy z głowy.

Jednak dla Windows 7 sprawa się komplikuje , gdyż sporo programów jakie znajdujemy w dostępnej sieci robią nam więcej szkody niż pożytku, a na dodatek przy samej próbie wejścia na pewne strony jesteśmy blokowani przez zabezpieczenia przeglądarek, z którymi nie każdy jest w stanie sobie poradzić.

Podobnie jak w przypadku XP, dla 7 przy odrobinie szczęścia znajdziemy w zasobach netu potrzebny plik ( jego „waga” to 1.6 MB ) który pomoże nam w walce z monopolistą, który chce abyśmy się tłumaczyli przy każdej zmianie sprzętu , a znając ich mentalność i chęć ciągłego zysku , przeważnie słyszymy że do każdego komputera powinniśmy zakupić nowy system , lub licencję na kilka stanowisk – zgoda , mogę kupić, tylko na Boga zjedźcie z cenami w dół bo to co wystawiacie na Polski rynek – woła o pomstę do nieba.

Tak więc do czasu gdy nie nabierzecie rozumu Waści biznesmeni z M$, raz zakupiony system gdy zajdzie potrzeba i nie będziecie chcieli pomóc, będzie się aktywowało na lewo.

2 thoughts on “Aktywacja Windows XP i 7

  1. Mój vin 8.1 kupiłwem na allegro za 4 dyszki lecz nie martwiłem się o fakture kluczyk działał przez 3-4 lata nie pamiętam do miany procka wymiana biosu i blokada telefonik so obsługi i zonk nie ma pan vina 🙂 nowości nie odkryłeś na szczęście may jeszcze szanse zmienić na vin 10 klucze 7-8 działaja przy instalacje jeszcze 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.