Gdy „magia” staje się faktem !

Gdy „magia” staje się faktem !

Znacie mnie koledzy, staram się brać wiele rzeczy na rozum, jednak nie sądziłem że doczekam czasów gdy jak ja to określam – „magia” stanie się faktem.

Ktoś kiedyś celnie określił „magię” że to jest to nauka jakiej jeszcze nie rozumiemy !

Nie tak dawno dowiedziałem się że mimo starań pewnych grup aby ta wiedza do tej pory znana tylko wybranym i przez nich ukrywana , zaczęła jednak przesiąkać do naszego skomputeryzowanego świata, dając alternatywę w medycynie, jak też pomocy dla „sprzętów nieożywionych” – nie ma to jak podrasować nieznanym znane i patrzeć na efekt !

Celowo piszę sprzętu nieożywionego , ot techniczny wyrób naszej cywilizacji z biegiem czasu zaczyna się psuć, chodzi coraz mniej stabilnie.

Normalnie mając problem udaję się z ekwipunkiem bojowym do naszego, ( lub wystawiam mu delegację na przyjazd do mnie ) do  „guru” i w czasie kampanii atlantyckiej obmyślamy strategię co i jak zrobić by zaradzić problemowi.

Czasami jest tak że nie ma z kim pogadać, zaległości w manewrach są już kolosalne i wtedy trafiamy na informacje, niby nie związane z tematem, jednak tak zakręcone ( z początku ) że decydujemy się na testy we „własnym tajnym laboratorium”

Najdziwniejsze jest to że początkowy sceptycyzm mija kiedy zaczynam obserwować efekty których na zdrowy i trzeźwy chłopski rozum nie powinno być, gdyż prawa skostniałej i okrojonej nauki tego nie przewidują , nie dopuszczają – odpowiednie skreślamy i lecimy dalej !

To nad czym „pracuję” ma dopiero kilka dni, poczekam jeszcze trochę i gdy ponownie potwierdzę swoje wyniki, opiszę je dokładniej gdyż takich rzeczy ukrywać nie wolno – zdrowie i wiedza jak czynić dobrze nie może być ograniczana, a nie tylko ja mam wyniki które graniczą z „magia”

About The Author

Related posts

2 Komentarzy

  1. BigSteve

    Był taki jeden duch perfidiusz , ale już się wyniósł w zaświaty, tym czasem polecam zapoznanie się z tematem „Klasyfikacja jakości wody plazmowej” i sposobie jej „tworzenia” jest to doskonałe uzupełnienie do biorezonatora i MMS-a ( Chloryn sodu ) jaki już kilka razy pomógł mi gdy dopadała mnie mikrobowa lewacka swołocz krążąca w powietrzu ! Piszą w śmietnisku zwanym netem że jest zabójczy – tak ale dla choroby !

Dodaj odpowiedź