Z!P4 kontra BIG

Newsy Wyróżnione

Dnia 20 sierpnia 2017 po godzinie 21 czasu polskiego klan Z!P4 oraz BIG starły się w kolejnej rozgrywce czwartego sezonu wojen FC. Rozegraliśmy dwie potyczki.

Mapa naszych przeciwników to mp_to_cargo którą mimo najszczerszych chęci przegraliśmy 0 do 3

Naszą mapę mangoriver przegraliśmy 1 do 3, gdzie honorową flagę zdobył kolega Protector w drugiej części przy ataku wykorzystując wsparcie ogniowe Sigala i piszącego te słowa Biga

14 thoughts on “Z!P4 kontra BIG

 1. Unki przynajmniej gra dalej a Ty nie i komentujesz nie wiem po co. Co do speca to byłem na ich ostatnim meczu w poprzedniej edycji i bodajże również było 1-6. Nic dziwnego tam nie zobaczyłem poza tym, że w pewnym momencie wszyscy Bigowie grali na snajpie :D. A jeśli chcesz trochę cyrku zobaczyć, to zapraszam na mój kanał – tam jest sporo małp latających z m249 😉 Pozdrawiam wszystkich, którzy w tym XXI wieku mają jeszcze zdrowy rozsądek.

 2. No proszę ! kto to zawitał w skromne progi ? Byli AVP czyli obecna przechrzta kulturowa BIG !

  Czyżbym coś źle koledze odpisał ? No może powinienem warknąć na jednego typa , ale wybaczcie nie zrobię tego bo mi zęby wypadają i już tylko by bulgot wyszedł ! Na sztuczną szczękę jeszcze nie zarobiłem , więc dla mnie sprawa jest zamknięta ! Zapraszam na inne wpisy !

 3. JarekPL,
  Trzeba było wbić na obserwatora i nagrać nasze „cyrkowe” wyczyny. Nie mamy nic do ukrycia. Jak widzisz straciliśmy flagę więc nie jesteśmy niezniszczalni. Dobra, zespołowa akcja Waszej ekipy i flaga padła. Mecze rozgrywane są na modzie LR, który jest antycheaterski. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, bo ja jestem prosty gracz i się na takich rzeczach nie znam. Mam 29 lat, grę traktuję czysto rekreacyjnie, do tego znamy się już z serwerów trochę lat i nawet nie przyszło by mi do głowy aby oszukiwać (ani Was, ani moich kolegów z drużyny). Jeżeli 1.6 Was nie przekonało o czystości naszej gry, to sądzę, że LR też nie przekona. Andy wyszedł z propozycją, że odwiedzimy kogoś z Was w domu aby pokazać jak gramy i co? Brak odzewu. Wnioskuję, że nie chcecie za wszelką cenę przyjąć do wiadomości, że gramy fair. Łatwiej tkwić w swoim, że AVP to haxy. Skoro tak podchodzicie do tematu to nie oskarżajcie nas bezpodstawnie na publicznym forum bo to już się zrobiło niesmaczne.

   1. Było by demko / zapis z meczu każdy zainteresowany miałby możliwość podziwiania legendarnego sklila byłych avp . Lekarstwo zatrzymaj Waldi dla siebie , kolejny raz dopierdalasz się do czegoś co nie było Twoim udziałem .
    O haxach nic nie pisałem , nożyce same się odezwały .

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.