Tłumaczenie za zgodą Natter 1

Newsy Wyróżnione

Do Natterów i Przyjaciół

Od dłuższego czasu Klan Natter ma małą aktywność w grze i na stronie internetowej, w związku z tym Ja Natter 1 jako Boss Klanu Natterów podjąłem decyzję o zakończeniu aktywiści Klanu jak też strony internetowej.

Klan Natterów został stworzony dla grania w grę Far Cry 1.

Wraz z oficjalnym końcem naszej gry ogłoszonym przez UBI SOFT, Klan Natterów kończy swoją działalność.

Chcieliśmy znaleźć grę podobną do Far Cry, jednak takiej drugiej o tym klimacie nie udało się znaleźć.

Koniec Klanu Natterów i strony jest zaplanowany na koniec roku 2017.

Oficjalny koniec będzie na wysokim poziomie, dlatego wszyscy Natter honorują grę Fra Cry, gdyż ta gra oznacza dla nas że jest SUPER i niepowtarzalna !

Oficjalna kraina gry to wyspy Malediwy, gdzie są palmy, piasek i niebieski ocean, tak jak to wygląda w komputerowej wersji gry gdzie rozegraliśmy masę spotkań z rożnymi innymi klanami.

Ulubione lokacje to Aistrip, Freichter, Dune, Damm, Jungle, Mangoriver .

Dlatego ja Boss Natter 1 i Natter 3 osobiście lecimy na wyspy Malediwy i tam na plaży zakopiemy oryginalną płytę DVD Far Cry w języku Czeskim, mała flagę Klanu Natter i DNA każdego Nattera.

Wszystko będzie fotografowane i dokumentowane kamerą video aby 31-12-2017 działalność Klanu Natterów i strony była już na zawsze skończona.

Każdy Natter po tej dacie ma prawo w każdej innej komputerowej grze używać niku już nie istniejącego klanu który miał swoją dumę i honor jako że był z Moraw.

Wszyscy jeszcze długo mieć będziemy w sercu muzykę która odpalała się przy załączeniu naszej gry oraz instrukcje Bossa .

Zostanie tylko wspomnienie Far Cry.

Ja Jako Boss Natter 1 życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego w życiu.

Natter-1.(CZ) CLANLEADER

2 thoughts on “Tłumaczenie za zgodą Natter 1

  1. No cóż , może chłopaki robią kapsułę czasu i za 100 czy 200 lat jakiś tubylec odtworzy ich w domowym laboratorium dając zaczyn do odtworzenia wymarłego już Klanu ?

    Z niecierpliwością czekam na zdjęcia, wylot mają jak dobrze zrozumiałem już w ten piątek. Około doby lotu z przesiadką ( cztery godziny czekania na kolejny lot ).

    Mam nadzieję że na miejscu będzie jakiś net i uda się z nimi pogadać.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.