To już koniec „sportowych zmagań”

Newsy Wyróżnione

Drugi turniej drużyn FC1 praktycznie już przeszedł do historii, wyciskając z nas siódme poty w czasie każdych z prowadzonych rozgrywek.

Spoglądając „w niebo” można zauważyć że nachodzą ciemne chmury jakie zakryją sekcję FC Z!P4.

Powód jest banalnie prosty ! brak świeżego „narybku” i zmęczenie materiału u „dziadków” to główne powody jakie trzeźwe oko dostrzeże.

Nie wiem jak koledzy SIGAL, PROTECTOR I AXA, jednak u mnie zmniejszy się obecność w grze, dam wypocząć oku.

W końcu będzie czas na wymianę zajechanych klawiszy wsad-u i mikro styków w wiekowej myszce           ( kulkowa ) Dell-a jaka służy mi od niepamiętnych lat.

 

Tak więc nadchodzi pora odpocząć od ulubionego sportu rywalizacji i dać odsapnąć doczesnym szczątkom, aby nabrać sił, bo gdy znów odezwie się duch rywalizacji, trzeba być gotowym do ubicia przeciwnika.

19 thoughts on “To już koniec „sportowych zmagań”

 1. Tak czytam sobie post Waści unkass-a i się zastanawiam co odpisać aby zbyt długo nie uprawiać polityki pingpongowej, więc zacznę może tak:

  1) Zacznijmy od towaru

  Towar jaki biorę jest najlepszej jakości i daje takiego kopa że aż miło 🙂 więc raczej go nie zmienię, choć przez takie zachowanie słyszę że jestem jak konserwa i mało rozwojowy.

  2) Do czego mogę się czepić ? ( chyba do mojego dilera )

  Po pierwsze towar jaki biorę, nie był wstanie odfiltrować moich negatywnych odczuć po tym jak dane mi było zagrać w drugiej edycji turnieju z Waszymi byłymi ? Czy teraźniejszymi graczami, co w komentarzu do mojego wpisu zaznaczył kolega Sigal, mimo iż główny temat jak widzisz był inny.

    1. BigSteve, odstawiasz kabaret Starszych Panów. Zjawiskowy z Ciebie facet, wspaniale się Ciebie czyta. Humor wysokich lotów…
     Sigal stwierdził, że gramy nieuczciwe, chciałem przyjechać do niego, udowodnić, ale już nie odpisał… no cóż, w sumie nic się nie stało, bo „powiedział, co leży mu na wątrobie”. Jarek obraża Najmana, choć go wcale nie zna. Miło.
     Twierdzisz Big’u, że lepiej gramy na turnieju niż na standardowych grach – to chyba normalne. W turnieju w teamie są swoi gracze, a nie losowi, mamy TS i każdy ma swoją rolę, a na zwykłym wieczornym graniu każdy lata, jak chce… Proste?
     Czyli ogólnie mogę stwierdzić, że klan zip4 po prostu jest trollem internetowym.. hejtuje i bezpodstawnie obraża. Tak dla draki.
     Wiem wiem, Big’u, cokolwiek tu napiszę, to i tak odpiszesz na swój radosny sposób za każdym razem. Ostatnie zdanie zawsze należy do Ciebie i oczywiście jest taktowne i przy tym zabawne.

 2. No i reasumując stwierdzam, że łatwo jest oskarżyć kogoś o nieuczciwość czy też oszukiwanie, natomiast gdy jest możliwość zweryfikowania swoich oskarżeń to wymiękacie. Wolicie trwać w przeświadczeniu, że jesteście tacy zaje…iści, a ci, co z Wami wygrywają, to tylko poprzez oszustwa. I gdy jest coś, co zmusiłoby Was do przyznania, że jednak jest inaczej – wolicie tego nie zauważać, ignorować i nadal trwać w tym swoim światku. Zupełnie jak dziecko, które zasłania sobie oczy i myśli, że już go nie widać. Tyle, że Wy nie jesteście już dziećmi – hejtujecie dla samego hejtu i dla poprawy swojego wyimaginowanego wizerunku.
  @Sigal, FC1 umiera od dawna jako gra niszowa. Również cheaterzy przyczynili się do upadku tej gry.. Gorgot, Czester, Feta, Grant etc etc.. długo by wymieniać…A taka postawa jak Twoja nie pomaga tej grze.
  @Jarek – Twoja rada jest nie na miejscu (pomijam poziom wypowiedzi). Nie da się Was sprowadzić do poziomu AVP – jest to fizycznie niemożliwe 🙂
  @BigSteve – mimo, że rocznikowo jesteś moim rówieśnikiem (o ile pamiętam), to Twoje wypowiedzi są dla mnie niezrozumiałe. Nie wiem co bierzesz, ale musieć jest to dobre 😉 Niemniej jak się domyślam stwierdzenie „sami sobie wystawiają opinię” do przyjaznych nie należy.
  @ZIP – nie potrzeba nam, byście nas (czy to jako AVP, czy BIG) kochali czy choćby lubili. Lata nam to satelitarnie wokół wszystkich naszych czterech liter. Ale z oskarżeniami o oszustwo toście pojechali za daleko. A skoro nie podjęliście inicjatywy Andego, żeby na swoim sprzęcie i swoim necie zobaczyć, jak gra AVP..cóż, że tak zacytuję – sami sobie wystawiliście opinię.

  pozdrawiam

  Cl rozwiązanego już klanu AVP
  unkass

 3. Dawnej tradycji ( tak jak za czasów starego z!p4 ) zadość się stało 🙂 szkoda tylko że innych wpisów na naszej stronie Waści tak żarliwie nie komentujecie 🙂 a do czego zapraszam 🙂

  Trzymam się tego co już wpisałem w tekście ( To już koniec sportowych zmagań ) , do czasu przyjęcia nowego narybku, lub innego zdarzenia, odpuszczam zmagania turniejowe a wszystkim skilowcom jeszcze większej formy życzę, byle byście w pogoni za nią z tortownicy nie wypadli.

 4. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i i opinię, ale przy oskarżeniach trzeba mieć do tego jakieś podstawy, które bardzo ciężko jest wykazać komuś podczas standardowej gry. Dla Was czystym klanem jest klan RNT ale skoro macie zastrzeżenia do gry BIG-ów to tak samo powinniście zwrócić uwagę na klan z Tornado na czele, dlatego bardzo fajną sprawą byłoby zorganizowanie takiego zlotu dla całej „rodzinki” FCW żeby pojawili się w miarę możliwości wszyscy (co wydaje się bujaniem w obłokach) i pokazali co umieją na oczach innych bo w przeciwnym razie zawsze będą krążyć pogłoski że ten czy inny team coś ma za uszami (mam tu na myśli grę not fair play – zwłaszcza jeśli ktoś posiada umiejętności które mogą wydawać się ponadprzeciętne). A jeśli nie dla wszystkich to chociaż dla graczy z Polski – byłaby to super okazja. Co do teamu BIG to chłopy grają w tę grę nie od dziś, sami topowi gracze prawdopodobnie wszystkim innym bardzo dobrze znani – zawsze wiadomo że ciężko z nimi rywalizować, bardzo ciężko ale to są lata praktyki, a na umiejętności pokazywane w grze na pewno ma wpływ wiele czynników o których tutaj poniżej była już mowa, łącze internetowe, rodzaj sprzętu no i skill a nawet dyspozycja dnia – raz może wychodzić wszystko, a drugim razem nie wychodzi nic.
  Pozdro Panowie ?

 5. My również graliśmy z klanem BIG, lecz zaraz po meczu napisałem im, że gratuluję zwycięstwa, bo byli po prostu lepsi. Mają to co nabywa się z latami grania, a mianowicie : odpowiednie ustawienie, przewidywanie ruchów rywala, świetna współpraca i co najważniejsze mają tzw. skilla. Znam Łukasza (Andyego) na pewno lepiej niż Wy i mogę tylko powiedzieć, że takich ludzi jak on w fc już prawie nie ma, którzy są zarówno dobrymi graczami jak i dobrymi ludźmi. A to, że są lepsi to mnie cieszy, bo wiem, że zarówno ja, jak i moja drużyna ma sporo do poprawy, co jest moją motywacją do ciągłego grania w FC. Najpierw trzeba szukać przyczyny porażki u siebie, potem u kogoś 🙂
  Swoją drogą, masz rację Stive. Sprzęt też odgrywa ważną rolę, ja po zmianie laptopa i myszki, gram dużo lepiej. Patrząc na Twoją mysz, mogę stwierdzić, że zmiana myszy na pewno wyszłaby Ci na dobre.
  Trudno też nie wspomnieć w moim komentarzu, że tak bardzo nie przepadacie za klanem BIG, a kochacie RNT, które już wiele razy pokazało swoje ciemne strony. Przykładem niech będzie ten film, na którym wspaniały Tornado używa speedhacka, co ciekawe do dziś.
  https://www.youtube.com/watch?v=gqZbo5YZWGk
  A jeśli chcecie znaleźć dowody na to, żę gra klanu BIG „odbiega od standardów” to zapraszam na mój kanał. Tam znajdziecie wiele ich gier nagranych przeze mnie, tylko dziwne jest to, że ja tam widzę kawał dobrego grania i skilla, a nie żadnego oszustwa, pozdrawiam 🙂

 6. Aaa tu Cię boli. Serwer powiadasz. Jak drużyna piłkarska przegrywa tłumacząc się, że padał deszcz 🙂 ale przecież dla drużyny przeciwnej również padał deszcz… Jeżeli ktoś jest lepszy, to na pewno oszukuje. Od dawna mówię dookoła wszystkim, że nie potrafię zrozumieć cziterów. Jaka jest frajda z gry, gdy się oszukuje? Dlatego, jak wcześniej napisałem, chcę rozwiać Twoje wątpliwości i chętnie zagram u Ciebie w domu, na Twoich oczach. Dlaczego się poświęcę i pojadę nawet 600km? Bo mam dość czytania, jak nas obrażacie i nigdy nie dopuszczacie myśli, że ktoś może być skuteczniejszy i ma lepszą strategię w turnieju. Który z Was mnie ugości? Serio przyjadę.

  1. Witam Panowie po wielu latach. Tęskniliście ? 😀

   Musiałem się tu do Was pofatygować, ponieważ w całej tej dyskusji padły niepotrzebne i nieprzemyślane słowa. Zacytuję:
   ” jak się gra z takimi klanami jak BIG to się odechciewa grać , bo oni grają nieuczciwie” (Sigal)
   „z byłego AVP, dziś przemianowanego na BIG.” (BigSteve)
   „AVP-eki robiąc to co robią sobie wystawiają opinie,” (BigSteve)

   Wynika z tych wypowiedzi jasno, że bezpodstawnie oskarżacie BIG/AVP o nieuczciwą grę. I wolność wypowiedzi nie ma tu nic do rzeczy, bo to jest jawne oskarżenie o oszustwo. Na jakiej podstawie ? Że przegraliście ? W grach FPS zawsze jest ktoś lepszy i ktoś gorszy. Ja w turnieju zagrałem kilka razy i niestety – FC to już nie moja bajka. Ale zgranie i taktyka (szczególnie na Air) pozwoliła również mi cieszyć się ze zwycięstwa.
   Andy wysunął propozycję. Podejrzewam, że również Najman pójdzie na takie coś. Będziecie mieć na tyle jaj żeby podjąć wyzwanie ? Mi kiedyś coś podobnego zaproponował Nole/Baku, którego z umiłowaniem banowałem na każdym kluczu jaki zdobył. W końcu wybrał się do mnie i na moim kompie pokazał mi jak gra. Cóż, Baku był małolat, ja stary chłop i musiałem przed nim przyznać się do błędu. Ale miałem jaja do tego, żeby podjąć wyzwanie i dać sobie udowodnić, jakim jestem noobem . Teraz Wasza kolej. Macie niepowtarzalną okazję sprawdzić u siebie, czy to sprzęt, czy refleks, czy też skill..
   Pozdrawiam team ZIP4

 7. Nie chcę ale muszę ( jak to mawia ubecki klasyk ) jednak zabrać ponownie głos. Szanony adwersarzu z byłego AVP, dziś przemianowanego na BIG.

  Dobrze wiesz że oddawana moi współgracze, jak też ja piszący te słowa nie pałamy do Was „miłością ” , gdyż Wasza gra odbiega ( mówiąc delikatnie ) od standardów jakie są znane.

  Nie wiem czy to zasługa Waszego młodego wieku ? ( szybsza reakcja na bodźce ) , posiadanego sprzętu i łącza , czy też innemu czynnikowi o jakim piszący te słowa nie ma zielonego pojęcia.

  Faktem jest że ubicie Was jako przeciwnika na naszej turniejowej grze było bardziej niż trudne ( moja opinia ) czy to „magia” tamtego serwera ? Nie wiem , jednak gdy spotykamy się na serwerze innym niż na tym na którym graliśmy, sprawa wygląda inaczej.

  Każdy z naszych graczy ma prawo wyrazić swoją opinię, Wasze prawo się z tym nie zgadzać, a co do spotkania – chętnie bym to zrobił na kolejnym zlocie Z!P-ów, daj Bóg może kiedyś do tego dojdzie.

 8. Hej chłopaki.
  To przykre, co tutaj przeczytałem na temat klanu BIG, AVP i kolegi Najmana.
  Gram już tu długo, jak i Wy, także „znamy się” kupę lat.
  Wyjaśnij mi, Sigal, dlaczego klan BIG gra nieuczciwie. Jarek, o co chodzi z AVP i konkretnie z Najmanem?
  Nie rozumiem skąd u Was tyle nienawiści, panowie.
  Podajcie swoje adresy domowe, chętnie przyjadę, wezmę Michała (Najmana) i sprawdzicie nas na Waszym komputerze. Piszę serio, rozwiejmy wątpliwości i niezrozumiałą dla mnie obrazę raz na zawsze.
  Mam 37 lat, a Wy? Czy są tu poważni, prawdziwi gracze oraz uczciwi ludzie?
  Pozdrawiam.
  Łukasz Rox

 9. Eh – łezka się zakręciła w oku, jedna z pierwszych konsol na jakiej grałem ( w Toruniu , salon gier – 1981 ) miała taką gierkę.

  Zlot ?! Gdzie i kiedy ! Jako to mawia Bolek zapalniczka – Jestem ZA a nawet PRZECIW !

  Co do podstawy mojego postu i kolegów odpowiedzi – AVP-eki robiąc to co robią sobie wystawiają opinie, mnie tylko serce się kraje że nie mamy „świeżego narybku” a nam latka lecą i jak to mawia kolejny klasyk ( Jan Pietrzak ) pora Foga bliżej się trzymać niż grać.

 10. Jak już ogarniesz hardware z lat PRL to pykniemy w Call Of duty z 1978 r.
  [img]https://s15.postimg.org/chzs6kjpn/ZZTOP.jpg[\img]

  A co do turnieju to podziwiam Waszą cierpliwość , sentyment i miłość do FC1 .
  Starzy Rzymianie powiadają żeby nie grać z AVP-kami , ( mam na myśli te NAJMAN-owskie popłuczyny ) bo najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem!

  PS. Co ze zlotem w tym roku ? 😉

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.