Far Cry i coś w rezerwie . . .

Newsy Wyróżnione

Jaka jest obecnie sytuacja w naszej ulubionej grze FC1 widzi każdy kto gra na dodatku LR lub wbija na serwery przez IP.

Jednak tak na wszelki wypadek powinniśmy mieć coś w rezerwie, coś gdzie można wbić by wyrównać zachwiany stan emocjonalny po letniej zadymie w środku zimy, zadymie jaką dość często przeżywamy na FC1

Po przejrzeniu dostępnej oferty ( darmowej ) mój wybór padł na S.K.I.L.L. gdyż jest on dostępny przez platformę STEAM.

Wspomnianą tu grę mamy w trybach single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet Liczba graczy: 1-16 i klimat „prawie jak z FC1” gdzie na swojsko brzmiącej mapie DAM próbujemy posłać do piachu odpowiednią liczbę graczy przeciwnika, by po zdobyciu 5000 pkt odtrąbić sukces.

Tryby gry w S.K.I.L.L.

„S.K.I.L.L. – Special Force 2 oferuje oprócz klasycznych trybów jak np. deathmatch lub team-deathmatch także bardzo nietypowe alternatywy…

W trybie „Survival” panuje bardzo apokaliptyczny klimat: Odpieraj w pojedynkę lub z przyjaciółmi (maks. czterech graczy) fale krwiożerczych potworów! Te pozaziemskie sektoidy posiadają różne śmiercionośne zdolności (np. strzał dystansowy, paraliż, walka w zwarciu) i absolutnie nie znają się na żartach.

W trybie „Party” możesz nawet samemu wypróbować umiejętności tych potworów: W klasycznej rozgrywce team-deathmatch jedna drużyna kieruje losami ludzkości, podczas gdy druga wciela się w twardy pancerz pozaziemskich agresorów. W następnej rundzie role się odwracają.”

Zachęcam naszych graczy z Klanu ( szczególnie CS-owców ) do instalacji i zapoznania się z tą grą, spotkajmy się i sprawdźmy swoje siły.

2 thoughts on “Far Cry i coś w rezerwie . . .

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.